Vi har fått avtale med Norrøna Storkjøkken
Foto: Knif Innkjøp

Vi har fått avtale med Norrøna Storkjøkken

Norrøna Storkjøkken er Norges ledende leverandør av kjøkken- og storkjøkkenutstyr. De har over 70 års erfaring med å bistå kunder med å velge riktig storkjøkkenutstyr.

Publisert: 31.08.2020 - Oppdatert: 23.05.2022

Fra tegning av nytt kjøkken til enkeltprodukter

Norrøna Storkjøkken tilbyr alt fra planlegging og tegning, til montering, opplæring og teknisk dokumentasjon av storkjøkken. I tillegg har de et stort produktsortiment som passer godt for brukere av blant annet barnehager, bedehus, kantine, sykehjem eller leirsted.

Til det beste for våre medlemmer

– Vi har en stund vært på utkikk etter en etablert samarbeidspartner innenfor område storkjøkken og kjøkkenutstyr. Det var viktig at de både hadde landsdekkende salg og serviceapparat, samt et bredt utvalg av kvalitetsprodukter. Vi er derfor glade for avtalen med Norrøna Storkjøkken og ser frem til et godt samarbeide til det beste for våre medlemmer, forteller Unni Beate Andreassen i Knif Innkjøp.